O nas - Rosasuknie

Ślub – to ten wyjątkowy dzień, kiedy towarzyszą nam niezwykłe i silne emocje – w końcu to najważniejszy moment w życiu dwóch kochających się osób. W trakcie wielkich przygotowań zwykle najwięcej czasu spędza się przy wyborze sukni ślubnej Panny Młodej. Możemy spotkać się z wieloma producentami i salonami, które oferują masową ilość standardowych sukien ślubnych. Atelier Rosa to studio kameralne, w którym skupiamy się na osobistych potrzebach każdej Klientki.

Oferowane w naszym salonie suknie ślubne są projektowane przez znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Nieustannie poszerzamy ofertę i rozpoczynamy współpracę z kolejnymi firmami oferującymi najwyższej jakości suknie ślubne. Obecnie współpracujemy z: Agnes, Gala, Relevance, Margarett i wieloma innymi. Atelier Rosa jest dla tych Wyjątkowych Osób, które oczekują indywidualnego spotkania, podczas którego bez pośpiechu i presji można zdefiniować oczekiwania, potrzeby i efekt końcowy idealnej sukni ślubnej.
Zapraszamy do kontaktu

Wyróżniają nas:

  • Spotkania umawiane indywidualnie – Dbamy o komfort naszych Klientek i poczucie prywatności. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze obsługujemy tylko jedną Pannę Młodą.
  • Fachowe doradztwo – Posiadamy niezbędna wiedzę krawiecką, którą chętnie się dzielimy. Dzięki temu każda Panna Młoda otrzymuje suknie skrojoną na miarę jej oczekiwań i potrzeb. Mając do dyspozycji osobistą garderobę, zapewniamy pełne poczucie komfortu przymierzania i konsultowania indywidualnych odczuć.
  • Szybka reakcja – Na wszelkie pytania – wspólnie z Doradcą, udzielamy szybkiej i rzetelnej odpowiedzi co eliminuje ewentualne niepewności.
  • Dobra atmosfera – Chcemy aby każda Panna Młoda odwiedzająca nasze Atelier czuła się swobodnie. Zapewnia to nasze kameralne miejsce i miła obsługa.
  • Atrakcyjne ceny – Oferta obejmuje suknie w wyjątkowych przedziałach cenowych. Ponadto organizujemy promocje na wybrane suknie ślubne i dodatki.