Poznaj naszą historię...

O nas

Ślub – to ten wyjątkowy dzień, kiedy towarzyszą nam niezwykłe i silne emocje – w końcu to najważniejszy moment w życiu dwóch kochających się osób. W trakcie wielkich przygotowań zwykle najwięcej czasu spędza się przy wyborze sukni ślubnej Panny Młodej. Możemy spotkać się z wieloma producentami i salonami, które oferują masową ilość standardowych sukien ślubnych. Atelier Rosa to studio kameralne, w którym skupiamy się na osobistych potrzebach każdej Klientki.

Twoja droga do wymarzonej sukni

Spotkania umawiane indywidualnie

Dbamy o komfort naszych Klientek i poczucie prywatności. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze obsługujemy tylko jedną Pannę Młodą.

Fachowe doradztwo

Posiadamy niezbędna wiedzę krawiecką, którą chętnie się dzielimy. Dzięki temu każda Panna Młoda otrzymuje suknie skrojoną na miarę jej oczekiwań i potrzeb. Mając do dyspozycji osobistą garderobę, zapewniamy pełne poczucie komfortu przymierzania i konsultowania indywidualnych odczuć.

Szybka reakcja

Wspólnie z Doradcą, udzielamy szybkiej i rzetelnej odpowiedzi co eliminuje ewentualne niepewności.

Dobra atmosfera

Chcemy aby każda Panna Młoda odwiedzająca nasze Atelier czuła się swobodnie. Zapewnia to nasze kameralne miejsce i miła obsługa.

Atrakcyjne ceny

Oferta obejmuje suknie w wyjątkowych przedziałach cenowych. Ponadto organizujemy promocje na wybrane suknie ślubne i dodatki.

Oferowane w naszym salonie suknie ślubne są projektowane przez znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Nieustannie poszerzamy ofertę i rozpoczynamy współpracę z kolejnymi firmami oferującymi najwyższej jakości suknie ślubne. Obecnie współpracujemy z: Agnes, Gala, Relevance, Margarett i wieloma innymi. Atelier Rosa jest dla tych Wyjątkowych Osób, które oczekują indywidualnego spotkania, podczas którego bez pośpiechu i presji można zdefiniować oczekiwania, potrzeby i efekt końcowy idealnej sukni ślubnej.

Zapraszamy do kontaktu
rose-icon